همون طور که می‌دونین، هر فرد با خرید شارژ و اینترنت از سامانه‌ی #500* و اپلیکیشن ستاره پونصد، امتیاز کسب می‌کنه. اما هنوز خیلیامون یه سری سوال در مورد امتیازها و جوایز داریم. حالا می‌خوایم به همه‌ی این سوال‌ها جواب بدیم.
با هر خریدم چقدر امتیاز می‌گیرم؟

* هر هزار تومن خرید شارژ و اینترنت از سامانه‌ی #500*، یک امتیاز و هر هزار تومن خرید از اپلیکیشن ستاره پونصد، دو امتیاز داره.

* هر هزار تومن پرداخت قبوض تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل و رایتل) از سامانه‌ی #500*، یک امتیاز و هر هزار تومن پرداخت قبوض خدماتی از اپلیکیشن ستاره پونصد، دو امتیاز 
یعنی هر خرید از ستاره پونصد، دوبرابر سامانه امتیاز داره.

* هر تراکنش پرداخت قبوض خدماتی (آب، برق، گاز، تلفن ثابت، خدمات خودرویی و …) از اپلیکیشن ستاره پونصد، 20 امتیاز
بعضی اوقات بعد از خرید، پیامک امتیاز برام نمیاد. یعنی امتیازی نگرفتم؟

ارسال پیامک صرفا جهت اطلاع رسانی است. اگر هم پیامکی دریافت نکنین، امتیاز به شما تعلق گرفته است و با شماره‌گیری #56*500* می‌تونین امتیازاتون رو ببینین.
هم‌چنین امتیازاتون در صفحه‌ی اول اپلیکیشن ستاره پونصد، قابل مشاهده است.
اگر برای فرد دیگری شارژ یا اینترنت بخرم، امتیاز به چه کسی تعلق می‌گیره؟

امتیاز به فرد و شماره موبایلی که شارژ یا اینترنت می‌خره، تعلق می‌گیره. چه برای خودش خرید که چه برای دیگران.
چه جوری جمع امتیازامو ببینم؟

شما با شماره گیری #56*500* می‌تونین جمع امتیازاتون و امتیاز خودروتون رو ببینین.
امتیاز خودرو چیه و چه فرقی با امتیاز کل داره؟

همون طور که از اسمش پیداست، امتیاز خودرو مربوط به قرعه کشی‌های خودرو هست. این امتیاز، بعد از هر قرعه‌کشی خودرو صفر خواهد شد. امتیاز کل، امتیازهای جمع آوری شده‌ی شما از روز اول است. این امتیاز برای قرعه‌کشی‌های هفتگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با یک تراکنش در هر هفته، با تمام امتیازاتون در قرعه‌کشی هفتگی خواهید بود. امتیاز جشنواره هم مربوط به جوایز خاصی خواهد شد که شما در مدت زمان تعیین شده برای آن جایزه، کسب خواهید کرد.
آیا بعد از هر قرعه کشی، امتیازهای ما صفر می‌شه؟

امتیاز خودرو بعد از قرعه‌کشی‌های خودرو صفر خواهد شد. اما امتیاز کل، نه. در بازه‌ی تعیین شده برای قرعه‌کشی‌های هفتگی، حداقل یک تراکنش انجام بدین، با تمام امتیازهاتون داخل قرعه‌کشی هستین.
در هر قرعه‌کشی با چه امتیاز حضور دارم؟

با امتیاز کل در قرعه‌کشی‌های هفتگی، با امتیاز مدت زمان تعیین شده‌ی جشنواره، در قرعه‌کشی جوایز خاص و با امتیازهای خرید اون روزتون در قرعه‌کشی‌های روزانه که در برخی روزها اعلام می‌شه، هستین.
مثلا در روز خاصی اعلام می‌شه که مخصوص خریداران اون روز یک قرعه‌کشی انجام می‌شه. هر کسی که  اون روز خرید کنه، تنها با امتیازهای خرید اون روزش تو قرعه کشی هست.
چه جوری امتیازامو به شانس تبدیل کنم؟

در سامانه‌ی #500* و اپلیکیشن ستاره پونصد، لازم نیست امتیازاتونو به شانس تبدیل کنین. در اصل امتیازاتون همون شانساتون هستن. هر یک امتیاز، یک شانس.
چرا با این که امتیاز دارم، کد شانس برای برخی قرعه‌کشی‌ها ندارم؟

دقت کنید که بعد از اتمام فرصت افزایش شانس برای هر قرعه‌کشی، امتیازهای شما به کد شانس تبدیل می‌شوند و در منوی کد قرعه‌کشی قابل مشاهده هستند. حالا امکان دارد شما علی رغم امتیازات خود، در بازه‌ی تعیین شده برای قرعه کشی تراکنشی انجام نداده باشید یا تا آن لحظه امتیازات به کد قرعه کشی تبدیل نشده و برای کاربران به نمایش درنیامده است. تا زمان قرعه‌کشی کدها قرار داده خواهد شد و بعد قرعه کشی انجام خواهد شد. نگران نباشین.
چه جوری کدهای قرعه کشیمو ببینم؟

با شماره گیری #56*500*، انتخاب گزینه‌ی “بعدی” و سپس انتخاب گزینه‌ی “کد قرعه”، می‌تونین کدهای قرعه‌کشی‌تون رو با انتخاب اون کمپین و قرعه‌کشی ببینین.
لازمه کدهای قرعه کشیمونو جایی ثبت کنیم؟
نه. کدهای قرعه‌کشی صرفا جهت اطلاع رسانیه. اگر کسی کد قرعه کشی داشته باشه و کد قرعه کشیشو نبینه تو قرعه کشی هست و اگر هم کدش برنده بشه، باهاش تماس می‌گیریم.

38 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند