جیبتو شارژ کن

و از شر رمز دوم خلاص شو!

جیب ستاره‌پونصد به کیف پول درون برنامه‌ای گفته می‌شه که شما می‌تونین باهاش شارژ و بسته‌ی اینترنتی بخرین یا قبض دائمیتون رو پرداخت کنین.
برای مشاهده‌ی موجودی جیب‌تون، می‌تونین #7*500* رو شماره‌گیری کنین. این اعتبار در بالای صفحه‌ی اول اپلیکیشن ستاره‌پونصد هم قابل مشاهده است.
جیب چه جوری شارژ می‌شه؟
بعضی اوقات به علت مشکلات بانکی، پول از حساب شما کسر می‌شه اما شارژ یا اینترنت برای شما فعال نمی‌شه. در این مواقع، سیستم به صورت کاملا خودکار این مبلغ رو به جیب‌تون برمی‌گردونه.
ضمن این که خودتون هم می‌تونین بعد از شماره‌گیری #7*500*، با انتخاب گزینه‌ی “افزایش”، موجودی جیب‌تون رو بالا ببرین.
چرا جیب‌م رو شارژ کنم؟
کاربران عزیز ستاره‌پونصد برای رهایی از عملیات بانکی رمز دوم پویا، می‌تونن جیب‌شون رو شارژ کنن و بعد از اون، بدون عملیات بانکی شارژ و بسته‌ی اینترنتی بخرن.
هر کاربری که در جیب ستاره پونصد اعتبار داشته باشه، لازم نیست اطلاعات کارت بانکی‌ش رو موقع خرید وارد کنه؛ تنها باید نوع پرداخت رو “پرداخت از اعتبار” بزنه و مبلغ خرید به صورت خودکار از جیب‌ش کم می‌شه.
چقدرخوب! پس همین الان جیب‌مون رو شارژ کنیم و خریدای بعدی‌مون رو راحت‌تر انجام بدیم.
چه جوری از اعتبار جیب‌م استفاده کنم؟
همون طور که گفتیم برای خرید شارژ یا اینترنت از جیب‌تون، مانند خرید معمولی تمام مراحل رو طی می‌کنین. اما قبل از گرفتن اطلاعات کارت و رمز دوم، در صورت داشتن موجودی در کیف اعتبار، شما “خرید از اعتبار” رو انتخاب می‌کنین و نیازی به وارد کردن اطلاعات بانکی خودتون ندارین.
می‌تونم اعتبار جیب‌م رو به دیگران انتقال بدم؟
شما می‌تونین موجودی جیب‌تون رو به دیگران انتقال بدین تا بتونن از اعتبار جیب‌شون برای خرید از سامانه‌ی “ستاره‌پونصد” استفاده کنن. به خصوص مادر و پدرهایی که خرید شارژ براشون سخته.
شما می‌تونین مشکلات‌تون در مورد سامانه‌ی ستاره‌پونصد رو با واحد پاسخگویی خودتون با شماره‌گیری 02141742500 در میون بذارین.

8 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند