اعتبارتو ببین و

برای خودت و دیگران خرید کن!

کیف اعتبار #500* به کیف پول مجازی گفته می‌شود که می‌توانید با آن خرید شارژ و اینترنت یا پرداخت قبض دائمی یا هر گونه خرید دیگری از سامانه داشته باشید.
کیف اعتبار چه وقت‌هایی شارژ می‌شه؟
بعضی اوقات به علت مشکلات بانکی، پول از حساب شما کسر شده و شارژ یا اینترنت برای شما فعال نمی‌شود. در این مواقع، سیستم به صورت کاملا خودکار این مبلغ را به کیف اعتبار شما برگشت خواهد داد.
شما می‌توانید برای مطرح کردن مشکلات سامانه‌ی #500*، با 02141742500 که شماره مرکز تماس #500* است، تماس بگیرید.
هم‌چنین زمانی که شما برنده‌ی قرعه‌کشی و مسابقه‌ای در اینستاگرام می‌شوید، اگر جایزه اعتبار خرید شارژ یا بسته اینترنت باشد، این اعتبار نیز به کیف اعتبار شما اضافه می‌شود.
برای مشاهده‌ی موجودی کیف اعتبار خود، می‌توانید ابتدا #56*500* را شماره گیری کنید و سپس گزینه‌ی کیف اعتبار را انتخاب کنید.
یا می‌توانید به صورت مستقیم شماره‌ی #2*4*500* را  شماره‌گیری نمایید.
هم‌چنین شما می‌توانید موجودی کیف اعتبار را به دیگران انتقال دهید تا آن‌ها نیز از کیف اعتباری خود برای خرید از سامانه‌ی #500*استفاده کنند.
چه جوری از کیف اعتبارم استفاده کنم؟
برای خرید شارژ یا اینترنت از کیف اعتبارتان، مانند خرید معمولی تمام مراحل را طی می‌کنید. اما قبل از گرفتن اطلاعات کارت و رمز دوم، در صورت داشتن موجودی در کیف اعتبار، مبلغ از کیف اعتبارتان کسر می شود و شما نیازی به وارد کردن اطلاعات بانکی خود ندارید.
یا پس از مشاهده‌ی موجودی کیف اعتبارتان، همان جا گزینه‌های خرید شارژ و اینترنت را انتخاب کنید.

 

2 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند