پویش مهر ماندگار

این پویش با مشارکت قرارگاه فرهنگی و جهادی حضرت مهدی (علیه السلام) و خیرین در جهت کمک به محرومان استان‌های ایلام، کرمان، سیستان و بلوچستان، همدان و لرستان با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در راستای کمک مومنانه برگزار می‌شود. این طرح با هدف تامین بسته‌های مواد غذایی و ساخت 100 عدد مدرسه در مناطق محروم شرق کشور برگزار خواهد شد.
شما عزیزان نیز می‌توانید با شماره‌گیری #100*500* و پرداخت مبلغی هر چند کوچک، در این امر خیر سهیم باشید.

مهرشاد سهیلی از برگزاری پویش مهر ماندگار با لبیک به فرمان فرمانده معظم کل قوا در کشور خبر داد.

به گزارش برنا مهرشاد سهیلی فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی (عج) کشور از برگزاری پویش مهر ماندگار با لبیک به فرمان فرمانده معظم کل قوا در کشور خبر داد.

وی افزود: این پویش با مشارکت قرارگاه فرهنگی و جهادی حضرت مهدی (علیه السلام) و خیرین در جهت کمک به محرومان استان‌های ایلام، کرمان، سیستان و بلوچستان، همدان و لرستان با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در راستای کمک مومنانه برگزار می‌شود.

سهیلی عنوان کرد: این طرح با هدف تامین بسته های مواد غذایی و ساخت ۱۰۰ مدرسه در مناطق محروم شرق کشور برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: گروه‌های جهادی در این مدت ضمن شناسایی افراد نیازمند و کسانی که تاکنون نیازمند نبودند اما به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی کسب و کار نیاز به حمایت دارند، حفظ آبرو و کرامت افراد را به عنوان یک اصل در دستور کار قرار داده‌اند.

سهیلی با بیان اینکه اقدامات این گونه باید در سایه مساجد و پایگاه های بسیج صورت گیرد گفت: در ارتباط با نحوه توزیع بسته‌های معیشتی با هر گونه اقدامی که آبروی مومنان را به خطر اندازد، مخالفیم.

وی تاکید کرد: دستگاه‌ها اگر برای اعلام گزارش نیاز به تصویربرداری دارند باید در انتشار عکس‌ها کاملا حفظ آبروی مردم و مومنان را مدنظر داشته باشند.

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران در گفتگو با روابط عمومی قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی: امیدوارم با این پویش مشکلات و گرفتاری هموطنانمان حل شود.

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران در گفتگو با روابط عمومی قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی بسیج سازندگی سپاه محمد رسول الله (ص) درباره نخستین پویش مهر ماندگار که با محوریت کمک‌های مومنانه برگزار می‌شود گفت:هر اقدامی که بتواند مشکلی را از جامعه حل کند قابل تحسین است، امیدوارم با این پویش مشکلات و گرفتاری هموطنانمان در مناطق محروم حل شود.

امیدوارم با این پویش مشکلات و گرفتاری هموطنانمان حل شود.

اين پویش، نشانه‌ی ایثار بسیج برای مردم است

سردار حاج اسماعیل کوثری مشاور فرمانده کل سپاه در گفتگو با روابط عمومی قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی بسیج سازندگی سپاه محمد رسول الله (ص) درباره نخستین پویش مهر ماندگار که با محوریت کمک های مومنانه برگزار می‌شود گفت:
کلیت این موضوع خوب است مخصوصا در این مقطع زمان که به دلیل شرایط بد کرونا اکثر اقشار جامعه بیکار شده‌اند چنین اقدامی پسندیده و ارزشمند است.

وی افزود: خیلی خوب است که بسیج وسپاه بانی چنین کار خیری شده‌اند. اقدام آن‌ها مثل زمان دوران دفاع مقدس است که برای امنیت مردم جانشان را ایثار می‌کردند.

مشاور فرمانده کل سپاه در ادامه گفت: این پویش قطعا پسندیده است چون کمک می‌کند به نیازمندانی که در شرایط سخت گیر کرده اند، انشالله مردم هم کمک کنند تا این کار به خوبی انجام شود.

رئیس کمیته امداد گفت: از پویش‌هایی که در جهت کمک به مردم مناطق محروم باشد مثل پویش مهر ماندگار حمایت می‌کنیم.

سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفتگو با ستاد رسانه‌ای پویش مهر ماندگار اظهار کرد: پویش‌هایی که برخواسته از عشق و علاقه و گره‌گشایی از مردم باشد را حمایت می‌کنیم.

وی با بیان این که از همه پویش‌هایی که به نیازمندان کمک کند حمایت می‌کنیم گفت: پویش‌هایی که صادقانه با مردم باشند مخصوصا پویش‌هایی که دست اندرکارانی مثل مهرشاد سهیلی که برای مردم شناخته شده باشند و کارهای ارزشی داشته باشند برگزاری این پویش‌ها خیلی مهم است.

رئیس کمیته امداد ادامه داد: مردم هم باید برای کمک به این پویش‌ها بررسی کرده و به افراد شناخته شده اعتماد کنند و ما از اصل پویش‌ها که برای کمک به نیازمندان و مردم باشد حمایت می‌کنیم.

از پویش مهر ماندگار حمایت می‌کنیم

پویش مهر ماندگار کار خیری است که در این روزها اتفاق افتاده

آیت‌الله مجتهدشبستری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درگفتگو با روابط عمومی قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی بسیج سازندگی سپاه محمد رسول الله (ص) درباره‌ی نخستین پویش مهر ماندگار که با محوریت کمک‌های مومنانه برگزار می‌شود گفت: این پویش کار خیر و خداپسندانه است که در این روزها اتفاق افتاده، امیدوارم از این طریق به نیازمندان کمک‌های گسترده‌ای شود.

وی افزود: ان شاءالله برنامه‌ریزان این پویش با این اقدام خیر بتوانند مشکلات قشر ضعیف جامعه خصوصا کسانی که در مناطق محروم به سر می‌برند را تا حدودی رفع کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه گفت:با توجه به توانایی مالی خود باید حد امکان به نیازمندان کمک کنیم فرقی نمی‌کند در کدام منطقه باشند اما باید چه دولت چه مردم نگاه ویژه‌ای به مناطق محروم داشته باشند.